3. ИЗВЪНРЕДНО: Фенове на Левски поискаха още една дузпа срещу ЦСКА!

ИЗВЪНРЕДНО: Фенове на Левски поискаха още една дузпа срещу ЦСКА!

Вижте ситуацията в 25-та минута

Ивелин Попов пропусна дузпа в 90-та минута и Левски не успя да победи ЦСКА в поредното издание на Вечното дерби. В крайна сметка то завърши при резултат 0:0. Два дни по-късно едан от фен групите на "сините" поиска....още една дузпа.

Става дума за ситуация в 25-та минута на двубоя, когато има единоборство между Амос Юга и Роналдо в наказателното поле на ЦСКА. След това защитникът на "червените" пада на земята и докосва топката с ръка. Дали трябваше да бъде отсъдена още една дузпа за Левски? Вижте в прикаченото видео.

Според мнението на експерти, до които се допита NOVSPORT, решението на рефера Никола Попов, който се справи блестящо с дербито, е правилно и дузпа не е трябвало да бъде отсъдена.

НА ЖИВО: Ботев (Пловдив) – Левски (СЪСТАВИ)

Гледайте дербито на „Колежа“ тук…

НА ЖИВО: ЦСКА - Септември (София) 0:1, Фурие шокира домакините

Звездното попълнение на "червените" Лиъм Купър се контузи

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача