3. КОШМАРЪТ ПРОДЪЛЖАВА: И Балтанов се контузи при победа на Ботев Пд (ВИДЕО+СНИМКИ)

Много нерви в Коматево, младок получи червен картон в контролата с ЦСКА 1948

Ботев (Пловдив) победи с 2:1 втородивизионния ЦСКА 1948 в последната си контрола преди началото на втория дял в първенството. Спарингът се игра в Коматево, а всички постъпления от продадените билети ще отидат за хореография в предстоящото дерби срещу Локомотив на 16 февруари.

Четвърт час преди края на мача Лъчезар Балтанов получи контузия в глезена след грубо влизане на противников футболист и напусна накуцвайки. Както е известно извън строя е звездата на "жълто-черните" Тодор Неделев, който претърпя операция, а до Битката за Пловдив остават само осем дни.

Малко след напускането на Бълтанов, напрежението в контролата с ЦСКА 1948 взе връх и влезлият на смяна младок Стефан Попов контузи с груб фаул играч на гостите, за което получи директен червен картон.

Антонио Вутов (11) и Александър Тонев (64) бяха точни за Ботев. Голът за "червените" пък вкара Славчо Шоколаров (71).
Кметът на Враца: Обрахме картофите и се връщаме у дома

Калин Каменов показа чувство за хумор

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни