3. Кръстаич: Тъжно ми е за играчите (ВИДЕО)

Кръстаич: Тъжно ми е за играчите (ВИДЕО)

Селекционерът коментира загубата с 1:2 от Черна гора

Селекционерът на България Младен Кръстаич пое отговорност за загубата с 1:2 от Черна гора, но подчерта, че тимът му е играл добре и е заслужавал победата.

"Държахме инициативата през почти целия мач, без тези заключителни минути на първото полувреме. Бях сигурен, че след почивката ще реагираме, това казах и на играчите. Заслужавахме да спечелим, както бе и в първия мач.

Не мога да кажа, че сме повторили еднакви грешки. До липса на късмет е. Трябваше в Разград още да спечелим срещу Черна гора, както и днес. Заслужавахме победата и срещу Литва, и срещу Сърбия.

Не ми е тъжно за мен, а за момчетата. Някои от тях сега тръгват за футбола, аз съм минал през тези неща и като футболист, и като треньор.

Гледахме мача, вие може да дадете заключенията. Всичко лошо е за мен, позитивното - за играчите."

Томаш: Проблемът беше на терена! Върнахме се в първи клас!