15:45 КР ЛЕВСКИ– ЧЕРНО МОРЕ 4:0 - репортаж

Понеделник:

14:00 ЛОКОМОТИВ (Сф) – ЧЕРНОМОРЕЦ - чат-описание минута по минута

Реваншите са на 15 и 16 декември.

17:38 КРАЙ НА МАЧА ЛЕВСКИ - ЧЕРНО МОРЕ (4:0). РЕПОРТАЖ ЧЕТЕТЕ ТУК!

17:20 Левски вкарва четвърти гол срещу Черно море. За 4:0 точен е Жоао Силва от дузпа, като преди това виновникът Сашо Александров, който спъна Рамос, събори съдията Стефан Спасов, докато претендираше за решението му да посочи бялата точка!!! Подробности тук!

17:00 Левски вкара трети гол срещу Черно море. За 3:0 точен е Жоао Силва. Подробности тук!

16:56 Левски вкарва втори гол срещу Черно море. За 2:0 точен отново е Дъстли Мулдер в 51-ата минута. Подробности тук!

15:56 Левски поведе на Черно море. Голмайстор за 1:0 е Дъстли Мулдер! Подробности тук!

15:52 КРАЙ НА МАЧА ПИРИН (ГД) - НЕФТОХИМИК (1:0)!

15:50 КРАЙ НА МАЧА БАНСКО - МИНЬОР (1:1)!

15:50 КРАЙ НА МАЧА БЕРОЕ - ЛОКОМОТИВ (МЗ) (4:0)!

15:49 КРАЙ НА МАЧА СПАРТАК (ВН) - ЛИТЕКС (0:1)! РЕПОРТАЖ ЧЕТЕТЕ ТУК!

15:46 КРАЙ НА МАЧА ЧАВДАР (ЕТРОПОЛЕ) - ЦСКА (0:2)! РЕПОРТАЖ ЧЕТЕТЕ ТУК

15:47 Берое вкара четвърти гол на Локо (Мз)!

15:45 ЦСКА вкара втори гол на Чавдар (Етр) - 2:0! Точен в 90-ата минута е Анисе! Подробности тук!

15:44 Съставите на Левски и Черно море вижте тук!

15:36 Банско изравни на Миньор - 1:1! Резервата Сергей Георгиев е точен за домакините

15:32 В Стара Загора Берое изпълни 5-ти ъглов удар срещу 0 за Локо (Мездра)

15:29 Пирин (ГД) повежда срещу Нефтохимик - 1:0! Точен от дузпа е Борислав Хазуров

15:24 В Стара Загора Берое бележи трети гол на Локомотив (Мз)! За 3:0 точен е Стефан Велев. Преди това гостите от Мездра пропуснаха дузпа! Скорчев спаси удара на Иван Мишев

15:19 Във Варна на мача Спартак - Литекс при изпълнение на корнер играч на домакините е оставен непокрит и удря напречната греда. Подробности от мача тук!

15:13 В Гоце Делчев Хазуров (Пирин) пропусна след подновяването на играта, след като с хубав удар прати топката към вратата на Нефтохимик, но стражът на гостите отрази. След това Диян Молдованов за малко да си отбележи автогол при опит да изчисти, но Божидар Стойчев показа невероятен рефлекс и изби в ъглов удар. Пирин е обсадил вратата на Нефтохимик, но Абдиков изби удар на Дамянов.

15:05 В Стара Загора корнерите са 3 за Берое срещу 0 за Локо (Мз)

15:02 Начало на вторите полувремена на срещите, започнали в 14:00 ч!

14:51 КРАЙ НА МАЧА СЛАВИЯ - БОТЕВ (ПД) (3:0)! ПОДРОБНОСТИ ТУК!

14:48 Край на първото полувреме на Пирин (ГД) - Нефтохимик (0:0)!

14:48 Край на първото полувреме на Банско - Миньор (0:1)!

14:46 Край на първото полувреме на Берое - Локо (Мз) (2:0)!

14:46 Край на първото полувреме на Спартак (Вн) - Литекс (0:1)!

14:46 Край на първото полувреме на Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (0:1)!

14:39 Берое вкара втори гол на Локо (Мз)! За 2:0 точен е Елио Мартинс в 38-ата минута. Той получи топката от Лоузейро, стреля и след рикошет в гредата реализира.

14:35 Славия бележи трети гол срещу Ботев (Пд)! За 3:0 в 76-ата минута точен отново е Петър Димитров. Подробности тук!

14:30 Берое повежда на Локо (Мз) - 1:0! Давид Каядо открива резултата в Стара Загора след асистенция на Елио, който беше с основен принос за попадението на заралии, паднало в 29-ата минута

14:28 ЦСКА повежда на Чавдар (Етрополе) - 1:0 - в Етрополе. Мишел Платини бележи за "червените" в 29-ата минута. Подробности тук!

14:24 Литекс повежда на Спартак (Вн) в морската ни столица! Георги Миланов бележи за ловчанлии в 22-ата минута. Подробности тук!

14:24 Славия остава с човек по-малко срещу Ботев (Пд). Подробности тук!

14:23 В Етрополе в 10-ата минута на мача Чавдар - ЦСКА Сержиньо центрира в наказателното поле, където се получи разбъркване. Топката попадна в краката на Венков, който стреля, но в лявата греда. Подробности тук!

14:18 В Стара Загора Каядо пропуска за Берое в мача срещу Локомотив (Мездра), като на празна врата стреля встрани

14:16 Миньор повежда на Банско! Том центрира от свободен удар, защитниците на Банско не успяха да изчистят добре, топката попадна у Йордан Юруков, който с удар от движение направи безпомощен вратаря на домакините Ганев в 14-ата минута

14:12 В Стара Загора Берое отправя първия удар към вратата на Локо (Мездра). Мартинс обаче стреля с глава над напречната врата

14:11 В Банско Миньор има надмощие, но без опасности пред двете врати до момента. Слабо посетен е двубоят в планинското градче

14:00 Начало на мачовете, започващи в 14:00 ч. Начало и на второто полувреме на срещата между Славия и Ботев

13:59 Стартовите състави на Банско и Миньор:

Банско: 1. Ганев, 7. Спириев, 2. Лечев, 21. Ангелов, 3. Слоев, 18. Попев, 13. Бенгюзов, 6. Войнов, 20. Наков, 15. Тончев, 19. К. Стоянов

Резерви: 12. Ал. Стоянов, 16. Кьосов, 22. Кехайов, 10. Н. Иванов, 9. Георгиев, 11. Калистрин, 17. Кавръков

Миньор: 1. Банков, 3. Михов, 6. Хаджиев, 13. И. Стоянов, 14. Цветков, 15. Окечукво, 18. Писаров, 23. Василев, 33. Том, 58. В. Иванов, 77. Юруков

Резерви: 22. Пейков, 2. Райчев, 8. Йорданов, 9. Владинов, 10. Павлов, 20. Д. Стоянов

13:53 Станаха ясни стартовите състави на Пирин (ГД) и Нефтохимик

Пирин (ГД): 83. Абдиков, 3. Пиргов, 4. Дреновички, 5. Гуцев, 6. Фиданин, 8. Лазаров к, 9. Б. Хазуров, 10. Марчев, 18. Лапантов, 20. Коцев, 21. Панайотов

Резерви: 88. Юсев, 2. Катунчев, 11. Шишков, 16. Щерев, 19. Георгиев, 22. Киров, 30. Стоянов

Нефтохимик: 13. Стойчев, 74. Патев, 23. Молдованов, 69. Хашев, 20. Иванов, 6. Дамянов, 76. Лемперов, 77. Манев, 44. Димов, 17. Андонов, 90. Николов

Резерви: 1. Димитров, 4. Лефтеров, 5. Янков, 32. Божинов, 10. Матев, 7. Благов, 11. Петков

13:47 Станаха ясни стартовите състави на Берое и Локо (Мз):

Берое: 33. Теодор Скорчев, 2. Здравко Илиев, 21. Елиаш Алвеш да Силва, 3. Владимир Зафиров (к), 15. Георги Динков, 8. Алберто Лоузейро, 16. Стефан Велев, 23. Тодор Христов, 10. Антонио Ливраменто, 88. Давид Каядо, 29. Елио Мартинс

Резерви: 12. Кирил Акалски, 77. Педро Еуженио, 25. Мирослав Енчев, 28. Веселин Пенев, 19. Мартин Райнов, 9. Иван Горанов, 7. Георги Андонов

Локо (Мз): 12. Юлиян Левашки, 4. Иванов, 5. Венцислав Василев (к), 16. Явор Янков, 13. Камен Каменов, 22. Александър Миков, 7. Цветанов, 8. Иван Мишев, 11. Петър Златков, 9. Иван Редовски, 17. Кирилов

Резерви: 33. Матев, 6. Петров, 10. Боянов, 14. Йорданов, 18. Манолов

13:45 Станаха ясни стартовите състави на Чавдар (Етр) и ЦСКА:

Чавдар: 12. Дончо Николов, 5. Иван Иванов, 4. Стилиан Николов, 27. Ерик Почански, 16. Атанас Димитров, 18. Чудомир Григоров, 10. Ивайло Чочев (к), 6. Николай Стоилков, 7. Георги Вълчев, 13. Рафим Мурадов, 9. Йордан Етов

ЦСКА: 12. Томас Черни, 4. Михаил Венков, 8. Лукас Саша, 9. Себастиян Скиорили, 10. Сержиньо, 11. Иван Бандаловски (к), 17. Анисе, 19. Апостол Попов, 23. Мишел Платини, 24. Бернардо Тенгариня

Резервите на двата отбора вижте тук!

13:42 Славия повежда с 2:0 на Ботев (Пд). Петър Димитров е голмайстор за "белите". Подробности тук!

13:39 Станаха ясни стартовите състави на Спартак (Вн) и Литекс

Спартак (Вн): 31. Марков, 17. Георгиев, 21. К.Иванов, 16. Димов, 55. Св.иванов, 10. Кателиев, 20. Цирков, 14. Димов, 8. Димитров, 27. Станчев, 5. В.Маринов

Литекс: 1. Пиргов, 2. Динчев, 18. Ил.Миланов, 33. Бодуров, 4. Божиков, 6. Славчев, 15. Костадинов, 17. Миланов, 14. Ваюши, 20. Десподов, 9. Иса

13:14 Славия поведе на Ботев Пд. Голмайстор за белите е Живко Желев. Подробности тук!