3. Левски не успя да победи Спортист без националите - 2:2

Левски не успя да победи Спортист без националите - 2:2

Левски и Спортист (Своге) завършиха наравно - 2:2 в контролна среща, която се игра на стадион „Чавдар Цветков” в Своге.

Левски не успя да победи Спортист без националите -  2:2

Левски и Спортист (Своге) завършиха наравно - 2:2 в контролна среща, която се игра на стадион „Чавдар Цветков” в Своге, предаде репортер на Novsport.com. Попаденията за Левски отбелязаха Георги Христо и Георги Сърмов. В игра не се появиха повиканите от Станимир Стоилов за световните квалификации Георги Петков и Живко Миланов, както и младежките национали Лъчезар Балтанов и Виктор Генев.

В 5-ата минута Христо Йовов изведе Георги Христов и той преодоля Симеонов за 1:0. В 39-ата минута Гаджев сгреши фатално в отбрана и Ивайло Димитров изравни резултата.

В 57-ата минута лидерът в „А” група отново поведе в резултата. Николай Димитров центрира от ъглов удар и Георги Сърмов с глава реализира за 2:1. 9 минути по-късно след нова грешка в защитата на "сините" Мирослав Антонов вкара за 2:2. Атаките на Левски до края доведоха единствено до удар в напречната греда на Георги Иванов-Гонзо в 76-ата минута след центриране на Рашид Тиберканин.

Състави на двата тима:

Спортист: 12. Симеонов 13. Тодоров 18. С. Цветков 6. Младенов - к 4. Цв. Иванов 8. Н. Иванов 10. Н. Цветков 17. Абрашев 19. Антонов 7. Ив. Димитров 11. Маринов

В игра се появиха още: 1. Стоянов 14. Борисов 22. Терзийски 9. Петров 20. Котептеров

Старши-треньор: Александър Александров

Левски: 12. Митрев 15. Бензукан 5. Рабех 23. Бистрон 34. Д. Димитров 45. Гаджев 70. Да Коща 11. Христов 21. Зе Соарес 9. Г. Иванов - к 10. Йовов

В игра се появиха още: 24. Н. Димитров 6. Тиберканин 26. С. Иванов 18. М. Иванов 55. Милиев 8. Сърмов 3. Костов

Локо София ще спира пропадането срещу Крумовград

Локомотив София и Крумовград дават старт на съботната програма на осмия кръг на efbet Лига