3. Левски „пусна в почивка” Гошо Петков

Левски „пусна в почивка” Гошо Петков

Капитанът на Левски Георги Петков е пуснат от треньорското ръководство в почивка, съобщи на пресконференция днес Ясен Петров, предаде репортер на Novsport.com.

Капитанът на Левски Георги Петков е пуснат от треньорското ръководство в почивка, съобщи на пресконференция днес Ясен Петров, предаде репортер на Novsport.com. Както е известно вратарят на "сините" си навлече гнева на собственика на клуба Тодор Батков след загубата от Спортинг с 0:5 в четвъртък. Ден по-късно адвокатът, без да споменава имена, обяви, че ще предприеме "кадрови промени".

„Пуснахме Георги Петков в почивка от три-четири дни, за да се поуспокои”, каза пред репортерите Пловдивския Джанини.

Ето и цялата група на Левски за мача със Сливен:

Божидар Митрев, Кирил Акалски, Дъстли Мюлдер, Сержиньо Грийн, Стефан Станчев, Иво Иванов, Александър Александров, Христо Йовов, Веселин Минев, Шакиб Бензукан, Мариян Огнянов, Даниел Младенов, Жоазиньо, Дарко Тасевски, Лъчезар Балтанов, Александър Киров, Исмаил Иса, Гара Дембеле, Йордан Милиев

Равносметка: ЦСКА с рекордна селекция

Лиъм Купър стана №1 по заплата за всички времена

НА ЖИВО: Хебър - Септември Сф 1:2

"Зелените" с човек по-малко, гледайте мача тук...

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша с ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза