3. Локо Пд вкара два на Светкавица и спря да играе (видео+снимки)

Локо Пд вкара два на Светкавица и спря да играе (видео+снимки)

Пародиен мач на Лаута, кучетата се чуваха повече от феновете

Локомотив (Пд) спечели домакинството на Светкавица с 2:0 в среща от 9-ия кръг. Но двубоят ще се запомни като най-слабия в „А” група от началото на сезона. След двете попадения до 19-ата минута смърфовете спряха да играят, а импотентната Светкавица нямаше идея как да стигне до вратата на домакините.

За домакините дебютира юношата на Цървена Звезда Милош Релич, но никой няма да запомни с нищо изявите му, защото се появи късно.

След два неточни шута на Лазаров и Витанов Локо откри резултата в 10-ата минута. Даксон изведе Данчо Тодоров в наказателното поле. Бързоногият футболист отбеляза с диагонален удар в долния ляв ъгъл.

Девет минути по-късно смърфовете покачиха своя аванс. Данчо Тодоров този път асистира за Лазаров, който беше точен. Капитанът беше оставен непокрит пред вратарското поле при центриране, овладя спокойно топката и нанесе безпощаден удар за 2:0.

След този гол Локо спря да играе, а Светкавица не знаеше как да стигне вратата на домакините.

Второто полувреме сигурно беше най-слабото в „А” група от началото на сезона. Двата отбора не успяха да създадат нито едно положение. Поне се наритаха и Даниел Георгиев напусна принудително терена.

Локо Пд все пак цъкаше повече топката. Собственикът на черно-белите Коко Динев напусна стадиона около 5 минути преди края на срещата с думите, че от такива мачове няма смисъл. Зрителите станаха свидетели и на комични отигравания, а от време на време и освиркаха футболистите. Лаят на кучетата около стадиона се чуваше повече от феновете, което прекрасно описва пародията на Лаута.