3. Локо (Сф) и Черно море не си вкараха голове в здрава битка в "Надежда" (СНИМКИ+ВИДЕО)

Двубоят от 25-ия кръг на родния шампионат завърши при резултат 0:0

Локомотив (София) и Черно море не си отбелязаха голове и завършиха наравно 0:0 в първия мач от 25-ия кръг на родната „А” група „News7 футболно първенство”.

Двубоят се игра на стадион „Локомотив” в столичния квартал „Надежда” и бе доста вълнуващ, като и двата тима имаха много добри възможности за отбелязване на гол, но така и не успяха да достигнат до попадение, след като направиха по няколко пропуска пред вратата на съперника.

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК!

Първото полувреме беше доста вълнуващо, като и двата отбора имаха отлични ситуации за отбелязване на гол пред двамата вратари. Още във 2-ата минута Черно море бе близко до това да отбележи попадение, след като Георги Илиев стреля великолепно от далечна дистанция, но Божидар Митрев внимаваше и с отлична намеса изби в корнер. Локомотив (София) отвърна с удар на Крум Бибишков, но Георги Китанов успя да отрази изстрела на нападателя.

В 7-ата минута Черно море удари греда. Симеон Райков се намираше на чиста позиция и получи кълбото, след което нанесе силен удар към Божидар Митрев, а топката срещна левия страничен стълб.

Малко преди средата на първата част „железничарите” можеха да открият резултата. Даниел Пеев подаде по земята към Маркиньос, който бе на добра позиция и стреля с десния крак, но кълбото премина покрай лявата греда. Кристиан Идалго пък отправи страхотен удар, но топката не попадна в очертанията на вратата.

В 28-ата минута се стигна до нова добра възможност за домакините. Топката бе центрирана в наказателното поле, където Крум Бибишков от няколко метра засече с глава, но кълбото премина покрай дясната греда и излезе в аут.

Черно море пък можеше да достигне до гол в 37-ата минута. Топката бе центрирана в наказателното поле, където Симеон Райков не успя да играе по най-добрия начин с нея, но тя се озова в Брус Инканго, който можеше да отбележи, но прати кълбото право в ръцете на Божидар Митрев. В 43-ата минута Симеон Райков отправи страхотен изстрел отдалеч, но вратарят на домакините отново бе на мястото си и изби в корнер. В продължението на първата част Димитър Илиев стреля неточно с глава.

В началните 15-ина минути от началото на второто полувреме нямаше нищо по-интересно пред една от двете врати. В 63-ата минута Георги Божилов стреля неточно от воле, а малко след това Локомотив пропиля страхотна възможност. Маркиньос центрира от свободен удар в наказателното поле, където Димитър Илиев засече с глава от няколко метра, но кълбото премина покрай десния страничен стълб.

Последва и изстрел на Симеон Райков, след който кълбото прелетя покрай лявата греда. В 82-ата минута гостите имаха отличен шанс да отбележат, след като Брус Инканго стреля от воле, но кълбото не попадна в рамките на вратата и излезе в аут.

Локомотив можеше да се добере до попадение в 86-ата минута - Даниел Пеев засече кълбото с глава след центриране в наказателното поле, но топката прелетя покрай дясната греда. Малко преди края на редовното време Румен Трифонов се отчете с неточен изстрел към Георги Китанов. До края на двубоя нямаше чисти ситуации за отбелязване на гол пред двамата вратари и така мачът завърши при резултат 0:0.

След това равенство Локомотив (София) остава на 12-ата позиция, като вече е с актив от 24 точки. Черно море е с 25 на 11-ата позиция.

ОЩЕ СНИМКИ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК!

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача