3. Локомотив (Пловдив) надигра Левски от Карлово

Локомотив (Пловдив) надигра Левски от Карлово

Локомотив Пловдив победи с 2:0 Левски Карлово в контролна среща, която се проведе в Баня, съобщава "Дарик Радио". „Смърфовете” надиграха своя съперник, като попаденията реализираха Герасим Заков и дошлият на проби Светослав Каламов.

Локо Пд контролираше почти през цялото време играта, като първия гол падна още в 26-та минута. След късо изпълнение на корнер, Ангел Йошев центрира в наказателното поле, и Герасим Заков с шпагат отблизо откри резултата за 1:0.

До почивката резултатът не бе променен. В 30-та минута обаче мачът бе прекратен за кратко, заради разправия между феновете на двата тима.

Второто попадение в мача дойде в 76-та минута. Писаров проби по дясното крило, почти от аутлинията центрира на втора греда и дошлият на проби Светослав Каламов в плонж от границата на малкия пеналт вкарва за 2:0.

В заключителните секунди авторът на втория гол пропиля едно 100-процентово положение - нападателят се засуети в наказателното поле и не успя да се възползва от ситуацията. Така двата тима чуха последния съдийски сигнал при резултат 2:0 за Локо Пд.

Георги Иванов: Искам да изчистя всички съмнителни съдии