3. Локомотив (Сф) води с 3:0 на Беласица само за едно полувреме

Локомотив (Сф) води с 3:0 на Беласица само за едно полувреме

На полувремето Локомотив (Сф) води на Беласица с 3:0

Отборът на Локомотив (Сф) води с 3:0 на Беласица на полувремето. Мачът се играе на стадиона в квартал "Надежда" в столицата пред около 500 зрители.

Преди началото на мача феновете изразиха своя протест срещу слабото представяне на тима, като оставиха картонени изображения без лица в центъра на сектор В.

Домакините успяха да наложат своя стил на игра от самото начало и създадоха повече положения пред вратата на петричани. В 6-ата минута Богданович опита красив удар, обръщайки се на 180 градуса, но ударът му мина на сантиметри от вратата на Беласица. В 12-ата минута футболистът поправи грешката си след прострелен пас на Златински и така откри резултата за Локомотив (Сф).

И след попадението първото полувреме продължи да протича под диктовката на домакините. В 27-ата минута Димо Атанасов направи 2:0 за Локомотив след удар от границата на наказателното поле. След гола играта се успокои. В 39-ата минута Владимир Джилас оформи класическото 3:0 и така позволи на своя отбор да се оттегли спокоен на почивката.

Георги Иванов: Искам да изчистя всички съмнителни съдии