3. Лудогорец 2 завърши 1:1 с Пирин (Разлог)

Лудогорец 2 завърши 1:1 с Пирин (Разлог)

„Орлите“ откриха, но не успяха да удържат аванса си

Лудогорец 2 и Пирин (Разлог) не успяха да се победят в мач от 17 кръг в първенството на „Б“ група. Двубоят завърши 1:1. Преслав Миленов Петров се разписа за домакините в 79-ата минута с глава след като засече пряк свободен удар. Две минути преди последния съдийски сигнал Борис Кондев изравни.

През първото полувреме мачът бе равностоен. Още в 6-ата минута Томас Цвятков имаше възможност да открие резултата, но вратарят на Пирин спаси. Лукоки и Василев също бяха близо до попадението, но стражът на гостите Дебърлиев бе концентриран и успя да запази мрежата си суха.

В началото на втората част Лудогорец 2 бе настоятелен, но така и не стигаше до гол. Попадийн пропусна, след което същото направи и Янаки Смирнов. Все пак в 79-ата минута „орлите“ откриха, но не успяха да удържат аванса си.

ЛУДОГОРЕЦ 2 – ПИРИН РАЗЛОГ 1:1

1:0 Преслав Миленов Петров (79)
1:1 Борис Кондев (88)

Лудогорец 2: Георги Аргилашки, Христо Попадийни, Преслав Миленов Петров, Тейнур Марем (К), Преслав Ивелинов Попов, Олег Димитров, Антонио Георгиев, Джоди Лукоки (84 -Светослав Ковачев), Томас Цвятков (46 – Янаки Смирнов), Александър Василев (74 – Денислав Александров),  Цветелин Чунчукoв

Пирин: Петър Дебърлиев, Георги Калоянов (82 - Борис Кондев), Димитър Руйчев, Евгени Тунтев (К), Димитър Димитров, Красимир Друнчлов, Любомир Христов, Мартин Газиев (60 – Николай Димиров), Милен Лефтеров (56 – Йордан Юруков), Николай Хаджиниколов, Петър Лазаров;

Жълти картони: Олег Димитров (Лудогорец); Димитър Димитров, Евгени Тунтев (Пирин).

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение