3. Лудогорец не можа да бие 4-ия в Словакия (видео)

Лудогорец не можа да бие 4-ия в Словакия (видео)

"Орлите" от Разград завършиха 0:0 със Сеница

Отборът на Лудогорец записа второ равенство в зимните си контроли, след като днес завърши 0:0 с 4-ия в словашкото първенство Сеница.

Двубоят се игра в турския курорт Белек и бе изгледан на живо от президента на Локо (Пловдив) - Коко Динев, както и от помощника на националния селекционер Любослав Пенев - Давид Родригес.

В предишните си контроли "орлите" от Разград завършиха наравно 3:3 с Рух Хожув, паднаха катастрофално с 2:6 от Волин Луцк и победиха Пирин (Гоце Делчев) с 6:0 и Септември (Симитли) с 3:0. Лудогорец има и една прекратена контрола - срещу Пирин (Разлог) при резултат 4:0 за разградчани.

Мачът премина под диктовката на българите, които наложиха своето темпо още от началните минути, като в началото Витиня стреля опасно, но над словашката врата.

Като цяло обаче, интересните положения пред двете врати през тази първа част се брояха на пръстите на едната ръка. В 38-ата минута тимът на Сеница можеше да излезе напред в резултата, след като Стъмад засече с глава центриране от фаул, топката срещна гредата и попадна във Вилковски, който шутира от движение, но Голубович спаси.

До края на полувремето гол не падна и така двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

Втората част стартира с няколко смени и хубав диагонален изстрел на Марселиньо, който обаче бе спасен от стража на словаците.

В 75-ата минута българите поискаха дузпа за падане в наказателното поле на Кишада, но такава не бе отсъдена.

Така дойде 79-ата минута, когато "орлите" от Разград изтърваха и най-чистото си положение в мача. Тогава Александров бе изведен очи в очи със стража на Сеница, който обаче внимаваше и спаси удара му с крак.

Двубоят завърши със силен натиск на Лудогорец и два удара от дистанция на Марселиньо, които обаче не доведоха до нищо сериозно пред вратата на Камеш.

Гол до края на мача обаче не падна и така Лудогорец завърши наравно 0:0 контролата си със Сеница.

Състав на Лудогорец: Голубович, Минев, Барт, Гулдан, Витиня, Генчев, Дяков, Марселиньо, Гъргоров, Александров, Бакалов
Резерви: Петр, Аргилашки, Кашчелан, Мантуля, Шоко, Иванов, Кишада, Сантос, Костадинов, Димитров, Хронец, Кабаселе.
Николай Киров определи групата на Спартак Вн за дебюта си

Новият старши треньор на Спартак Варна Николай Киров определи групата за своя дебют срещу Локомотив Пловдив

Треньорът на младежкия ЦСКА скочи на съдиите

Старши треньорът на отбора на ЦСКА, който участва в Младежката лига на УЕФА, Румен Трифонов похвали играчите си за представянето им в първия двубой с Генк от втория кръг на надпреварата

Синът на Любо Пенев в немилост в Локо Пд

Сред избраниците на новия старши треньор на "смърфовете" Христо Златински не попадна синът на Любослав Пенев - Николас

Български национали играли комар преди резила в Белфаст?

Нашите загубиха с 0:5 в Лигата на нациите

ЦСКА с два червени картона и драматична загуба в младежката Шампионска лига

ЦСКА дебютира в Младежката Лига на УЕФА с поражение, след като загуби от белгийския гранд Генк с 1:3