3. Лудогорец с разгромна победа срещу Спартак (Плевен) при юношите

Лудогорец с разгромна победа срещу Спартак (Плевен) при юношите

Разгромна победа постигна юношеският тим на Лудогорец, набор 1997 г., в осминафинала за Купата на БФС. Момчетата на треньора Диян Ангелов разбиха с 8:1 Спартак (Пл) и вече са на четвъртфинал. „Орлите” ще научат името на следващия си съперник на 6-ти ноември.

Йорданов и Цвятков отбелязаха по два гола. Стачев, Николай Николов, Тодоров и Кирилов се разписаха по веднъж. Лудогорец можеше дори да постигне дори двуцифрена победа, ако не бяха пропуските пред вратата на Спартак.

"Доволен съм от играта и резултата. Момчетата изпълниха перфектно указанията ми. Ние имаме високи цели в този турнир. Чакаме следващия ни съперник", коментира треньорът на набор`97 Диян Ангелов.

Наставникът на мъжкия отбор Ивайло Петев изгледа целия мач, който се игра на тренировъчната база "Спортен център Лудогорец".

Съставът на Лудогорец: Ценов, Пр. Петров, П. Петров, Керчев, Гергов (73 - Н. Николов), Тодоров, Бонев (55 - Димитров), Станчев, Цвятков, Й. Николов (50 - Кирилов), Джепков (77 - Хюсмен)

Три мача бяха решени след изпълнение на дузпи. Щастието се усмихна на отборите на Септември (София), Черно море (Варна) и Берое (Стара Загора). От водещите школи в България този път отпаднаха отборите на Литекс и Славия, както и ЦСКА, които тази

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение