3. Лудогорец вкара осем на Локо (ГО) в контрола

Лудогорец вкара осем на Локо (ГО) в контрола

Жосуе Са дебютира за шампионите, по три гола отбелязаха Ихинио Марин и Елвис Ману

Най-новото попълнение на Лудогорец – защитникът Жосуе Са, направи неофициален дебют за шампионште. Привлеченият от Андерлехт бранител игра 63 минути за победата на „орлите“ с 8:0 над Локо (ГО) в контролен мач, игран в Разград.

По три гола отбелязаха Ихинио Марин и Елвис Ману. По веднъж се разписаха Каули и Козмин Моци.

В мача треньорът Павел Върба заложи на голяма част от футболистите от Лудогорец II, които са продукт на местната школа. Дамян Дамянов започна като титуляр на вратата, а Димитър Илиев – като ляв бек. Двамата останаха на терена 90 минути.

През второто полувреме в игра се появиха Тихомир Димитров, Ерол Дост, Цветослав Петров, Георги Вълчев и Илкер Будинов. Всички оставиха отлични впечатления с играта си, а Лудогорец можеше да постигне далеч по – изразителна победа.

Следващата събота Лудогорец приема Царско цело в мач от поредния кръг на efbet Лига.

8:0 Ихинио Марин (87)

ЛУДОГОРЕЦ: 69. Дамян Дамянов, 58. Димитър Илиев, 30. Козмин Моци, 32. Жосуе Са (63 - 52. Тихомир Димитров), 22. Джордан Икоко (71 - 31. Георги Вълчев) , 18. Светослав Дяков, 7. Алекс Сантана (63 - 72. Ерол Дост), 10. Елвис Ману (71 - 51. Илкер Будинов), 95. Каули Оливейра (63 - 50. Цветослав Петров), 37. Бернард Текпетей, 9. Ихинио Марин
Треньор Павел Върба

ЛОКОМОТИВ ГО: 1. Християн Христов, 5. Тодор Таушанов, 18. Петко Цанков, 66. Кристиян Райчев (24 - 27. Янислав Цачев), 11. Виктор Митев, 4. Румен Гьонов, 24. Петър Чалъков, 8. Иван Иванов, 31. Александър Стефанов, 10. Джуней Яшар (58 - 9. Момчил Кузманов), 23. Владислав Мирчев (51 - 22. Даниел Стоянов)
Треньор Георги Иванов
Ботев Пловдив пусна в продажба билетите за Славия

Сблъсъкът на "Колежа" е на 19-ти октомври

Кметът на Враца: Обрахме картофите и се връщаме у дома

Калин Каменов показа чувство за хумор

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира