3. Никола Илиев разкри: Попето и Уджа ни надъхаха на почивката

Никола Илиев разкри: Попето и Уджа ни надъхаха на почивката

Нямам думи, призна героят след елиминирането на Марибор

Никола Илиев, един от героите за Ботев (Пд), разкри интересна подробност от съблекалнята на тима. Халфът, вкарал победното попадение за 2:1 срещу словенците в първия мач, оказало се решаващо за елиминирането на съперника, призна, че опитните Ивелин Попов и Антъни Уджа са надъхали тима на почивката, когато резултатът бе 0:1.

"Нямам думи, благодаря на всички фенове. Двубоят бе изключително труден, но успяхме да продължим напред и това бе най-важното за нас", призна той пред Диема спорт.

Най-важното бе да спазим тактическите указания на треньора и затова се справихме. Играхме на високо ниво, раздадохме се максимално и това бе решаващото.

През първата част Марибор бе по-добрият отбор, на полувремето си казахме някои неща. Това направиха лидерите в съблекалнята Ивелин Попов и Антъни Уджа, които изтъкнаха някои важни факти."

"Мисля, че колективът ни е на много високо ниво и ако продължаваме така, можем да стигнем много напред."