3. Николай Костов определи групата на Левски за Ботев (Враца)

Николай Костов определи групата на Левски за Ботев (Враца)

Вижте кои играчи попаднаха в нея

Старши треньорът на Левски Николай Костов определи група от 18 футболисти за мача от петия кръг на Първа лига срещу Ботев (Враца).

Двубоят на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ ще се проведе в довечера (неделя) от 18:45 часа.

Почивка получава новото попълнение Дарлан Мендес. В същото време Кристиан Димитров, който лекуваше травма, се завръща в групата на „сините“. От групата отпадат още Килиан ван дер Каап и контузеният Жереми Петрис.

В групата на „сините“ попаднаха: Николай Михайлов, Пламен Андреев, Патрик-Габриел Галчев, Кристиан Димитров, Хосе Кордоба, Вендерсон Цунами, Андриан Краев, Асен Митков, Асен Чандъров, Илиян Стефанов, Ивелин Попов, Асими Фадига, Кристиян Йовов, Джавад Ел Джемили, Роналдо, Уелтън, Рикардиньо и Преслав Бачев.

Тимът на Левски има 6 точки от четирите си изиграни срещи до момента, а Ботев (Враца) е с 3 точки в актива си.

Крумовград преподписа със защитник до 2027-ма

Лукас Сантана парафира нов контракт с клуба, тъй като досегашният изтичаше догодина

Димитър Палазов: Червеният картон беше повратният момент

"Засега обстановката е нормална. Все още всичко е наред", заяви той

Йовичевич: Със сигурност ще бъде тежък мач

"В 90 минути всичко е възможно", заяви треньорът на Лудогорец

Киров: Не съм се колебал за Спартак Варна

Специалистът започна с победа ръководството си на "соколите"

България U15 загуби от Исландия в последния мач от турнира на УЕФА в Бояна (ВИДЕО)

"Лъвчетата" ни отстъпиха с 0:2

Янаки Милев на четвъртфинал в Италия

Националът на България за Купа "Дейвис" победи Федерико Агилар (Уругвай) с 6:3, 6:4 за час и 44 минути

Спартак Вн матира Локо Пловдив с късен гол и влезе в топ 4 (ВИДЕО)