3. ОБЗОР: Берое не успя да победи седмия в Унгария

ОБЗОР: Берое не успя да победи седмия в Унгария

Вижте резултатите от всички контроли, играни днес

Берое направи 1:1 с унгарския Мезьокьовешд-Жори в контрола, играна в курорта Белек, където двата тима са на подготовка. Двубоят бе втори за старозагорци след равенството 1:1 с Астра (Гюргево) преди дни.

Тимът на Александър Томаш поведе в резултата с много красив гол на Александър Василев. Халфът вкара в горния десен ъгъл на вратата на Мезьокьовешд със силен удар от около 25 метра.

В 71-ата минута Матеус Леони нацели учели стълб с удар с глава от няколко метра, а в 82-ата унгарците успяха да изравнят след заучена комбинация, завършила с гол на Стефан Драгич.

Следващата контрола на Берое е на 27 януари срещу Нефтчи Баку.

Черно море завърши 1:1 с Медж Легница в първия си мач на турска земя.

Поляците поведоха в резултата в 68-ата минута. Пламен Димов фаулира съперников футболист в наказателното поле и Пясецки реализира отсъдената дузпа.  В 80-ата Георги Илиев центрира от фаул в наказателното поле. Пламен Димов с глава стреля в гредата, а при добавката Миро Енчев разстреля вратаря за 1:1. До края на срещата и двата тима имаха ситуации за гол, но така и не успяха да ги реализират.

Днес още 5 българки отбора играха приятелски мачове. В най-интересната от тях шампионът Лудогорец панда с 0:2 от ЧФР Клуж.

1:1 Стефан Драгич (82)
Пуснаха билетите за гостуването на ЦСКА на Добруджа в турнира за Купата на България

Билетите за предстоящия двубой от първия кръг на турнира за Купата на България между Добруджа и ЦСКА вече са в продажба

Арда и Септември търсят важни точки

Арда и Септември откриват 13-ия кръг на efbet Лига. Мачът в Кърджали е от 14:00

Вижте къде е Лудогорец в класирането на Лига Европа

Лудогорец слезе до 33-тата позиция в основната фаза на Лига Европа след изиграването на всички мачове от третия кръг