3. Отлична новина за ЦСКА

Отлична новина за ЦСКА

Иван Турицов подновява тренировки до дни

Добра новина зарадва треньора на ЦСКА Саша Илич в началото на паузата заради мачовете на националните отбори.

Очаква се в четвъртък тренировки да поднови лекуващият контузия в коляното защитник Иван Турицов, пише "Мач Телеграф".

Той получи травма при победата с 1:0 над Септември София в края на февруари. Тогава от "Армията" обявиха, че е с разтегната връзка на дясното коляно.

Турицов се размина без операция, но премина през редица процедури. Очаква се появата му в игра да бъде след паузата за мачовете на националните отбори.

Футболистите на ЦСКА получиха 4 дни почивка и ще подновят занимания в четвъртък.

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)