3. Пирин 2001 победи Миньор 1919 в контрола

Пирин 2001 победи Миньор 1919 в контрола

Пирин 2001 на Ивайло Андонов завърши с победа в контролите от зимната си подготовка. Благоевгрдачани победиха Миньор 1919 с 1:0 в двубой, който се игра в Перник, предаде кореспондентът на Novsport в Перник. Единственото попадение за младия отбор на екснационала Ивайло Андонов отбеляза Георги Владимиров в 60-ата минута от дузпа.

Пирин 2001 на Ивайло Андонов завърши с победа в контролите от зимната си подготовка. Благоевгрдачани победиха Миньор 1919 с 1:0 в двубой, който се  игра в Перник, предаде кореспондентът на Novsport в Перник. Единственото попадение за младия отбор на екснационала Ивайло Андонов отбеляза Георги Владимиров в 60-ата минута от дузпа.

Утре от футболната централа трябва да съобщят, кога ще се играе отложеният мач от есента между Пирин 2001 и Миньор (Бд). Възможно е, срещата да бъде насрочена за сряда преди подновяването на пролетния полусезон в Югозападната „В” група.

Следващата неделя на клубната си база в Покровник Пирин 2001 приема лидера в групата Малеш (Микрево) в първи мач за годината от третия ешелон.

Разкритие: ЦСКА поиска допинг контрол за дербито с Левски