3. Пирин и Борац се оттеглиха на почивка при 0:0

Пирин и Борац се оттеглиха на почивка при 0:0

Отборите на Пирин и Борац (Баня Лука) не си вкараха гол през първото полувреме в контролата по между им в турския курорт Алания, предаде кореспондент на Novsport.com.

Благоевградчани бяха по-добрият отбор през първите 45 минути на мача, но на два пъти пропусна да се разпише Даниел Младенов, а новото попълнение Димитър Воденичаров от воле в 35-ата минута стреля право в ръцете на Кнежевич.

Преди това в 14-ата минута Благой Наков с удар от 25-метра уцели гредата, а два последователни удара на Мирослав Ризов минаха на сантиметри от противниковата врата.

Отборът на Борац имаше едва три влизания в наказателното поле на Пирин и едно чисто положение.

На отсрещния терен в спортен комплекс Gold City” в Алания, на почивката при резултат 1:1 се оттеглиха и отборите на Банско и Гомел (Беларус). Единственото попадение за българския тим вкара Веселин Стойков.

Това бе четвърто попадение за младия нападател по време на контролите на неговия отбор в Анталия.

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение