3. Поне 4 промени в ЦСКА за реванша в Дъблин

Поне 4 промени в ЦСКА за реванша в Дъблин

Сейнт Патрикс е с 275 места зад „червените“ в ранглистата на УЕФА

Треньорът на ЦСКА Саша Илич ще направи поне четири промени в стартовия състав за реванша срещу Сейнт Патрикс.

Наставникът на армейците ще заложи от първата минута на най-новите попълнения в тима Дауда Бамба и Джонатан Линдсет.

Двамата се появиха в игра в последните 30 минути на първия мач, загубен с 0:1.

Въпреки негативния резултат Бамба и Линдсет оставиха добри впечатления с включването си и раздвижиха играта в предни позиции.

Бамба ще замени Назон сред 11-те, а Линдсет ще заеме мястото на някой измежду Туфегджич и Шопов.

Сръбското ново попълнение на ЦСКА бе незабележим на терена в четвъртък и закономерно бе сменен още на почивката.

Почти сигурно готов за гостуването на Острова ще е Иван Турицов, който отпадна от групата за първия двубой, заради болки в адуктора.

Той ще замени Асен Дончев на десния бек, а Мено Кох ще се появи в игра вместо Християн Петров. Твърде вероятно е в стартовите единадесет да попадне и Йомов.

Вчера играчите на ЦСКА проведоха възстановителна тренировка, а днес получиха почивен ден от Саша Илич.

Армейците подновяват занимания утре, като започват подготовка за предстоящия реванш срещу Сейнт Патрикс. Тимът ще замине за Ирландия в сряда.

Сейнт Патрикс е с 275 места зад ЦСКА в официалната ранглиста на УЕФА. Ирландците са класирани на 404-а позиция – между арменските Ширак и Гандзасар. УЕФА пък поставя ЦСКА на 129-о място.

Сейнт Патрикс спечели едва третата си победа като гост в европейската си история. Досега „светците“ се бяха наложили на чужд терен само над Олимпс (Латвия) с 1:0 през 2008 г. и Валета (Малта) също с 1:0 на следващата година.

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача