3. Решено: Героят на ЦСКА се завръща сред титулярите

Решено: Героят на ЦСКА се завръща сред титулярите

Саша Илич няма да може да разчита в събота на двама играчи

Тобиас Хайнц ще се завърне в стартовата единайсеторка за домакинството на Спартак (Варна), пише „Тема спорт“.

Мачът на „Армията“ е в събота, 18 март, от 17:00 часа. Норвежкият офанзивен халф бе резерва при гостуването на ФК ЦСКА 1948 Сф (1:0).

Той се появи на терена през втората част. Хайнц се включи отлично и направи разликата.

Именно 24-годишният играч отбеляза победния гол, възползвайки се от страхотен пас на Дюкенс Назон.

Това бе и дебютното попадение на норвежеца с екипа на ЦСКА.

Хайнц бе привлечен през зимата на „Армията“. Той бе и единственото ново попълнение в състава на Саша Илич.

До момента сърбинът редува включването на норвежеца сред 11-те – в един двубой го оставя резерва, а в следващия го пуска в стартовия състав.

Илич държи да има на скамейката футболисти, с които да може да влияе върху двубоите – когато ги вкара на терена, те да изострят действията и да раздвижат играта.

Затова и Хайнц, който до момента е участвал във всичките 5 двубоя, не е винаги титуляр.

Треньорът на червените няма да може да разчита в събота на двама играчи.

Това са наказаните Жеферсон и Браян Морено. Първият е със санкция от 2 срещи за натрупани картони, докато вторият ще почива принудително само в събота.

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)