3. Съединиение се готви за битка и празник срещу ЦСКА

Съединиение се готви за битка и празник срещу ЦСКА

Местният Гигант ще е препятствието за "армейците" на 1/16-финалите

ЦСКА стартира днес в турнира за Sesame Купа на България в Съединение, където ще се изправи срещу местния Гигант. Мачът е от 12:00 часа.

Домакините се готвят за истински празник в града, като се очаква да дойдат и много фенове на ЦСКА. Гигант се намира на трето място в Югоизточната Трета лига, а в  предишния кръг аматьорският тим отстрани втородивзионния Добруджа с 2:1 с победен гол в края.

ЦСКА е без наказаните Тибо Вион и Брадли Де Нойер, а най-вероятно почивка ще получат и голяма част от титулярите. В следващия кръг от турнира победителят в тази среща ще гостува на Септември София, който отстрани  Крумовград на 1/16-финалите.

Час и половина по-късно от двубоя в Съединение започват още три срещи от Sesame Купа на България - ЦСКА 1948 гостува на Севлиево, Миньор Перник приема Берое, а Марица и Арда ще мерят сили в 1/8-финален двубой.

Ботев Пловдив, Спартак Варна, Лудогорец, Локомотив София, Левски, Славия, Марица Пловдив, Чавдар Етрополе, Витоша Бистрица, Арда и Септември София вече се класираха за 1/8-финалите, а някои ще изиграят мачовете си и от този  етап на турнира.

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа