3. Сензациите в пресата: Тарторите скочиха на вратаря на Локо Пд за гола на Балтанов

И още: Ботев празнува при гаджето на Тодор Неделев

Сензациите в пресата от днес, понеделник, 22-и февруари 2016 година:

"Меридиан мач": Тарторите скочиха на вратаря за гола на Балтанов

Лидерите в Локомотив (Пловдив) са скочили на вратаря Ясин Ел Харуби след загубата от Ботев (0:1), съобщава „Меридиан мач“.

Стражът получи нелепо попадение още в 8-ата минута след нестандартен шут на Лъчезар Балтанов.

Ел Харуби се подхлъзна и това е накарало част от футболистите да мрънкат в съблекалнята след мача. „Меридиан Мач" чу от футболист на Локомототив как напада мароканеца заради гола. Думите му бяха: „Не може след две тренировки Харуби да е титуляр и да паднем с такъв смешен гол от толкова слаб Ботев". Друга причина за неуспеха е не доброто физическо състояние на част от подопечните на Христо Колев. Някои признаха, че съотборниците им се чувстват тежки. Треньорът на Локомотив Христо Колев даде 48 часа почивка на „черно-белите" след двубоя. Заради почивката в следващия кръг, имаше вероятност да се състои контрола с Верея, но тя е пропаднала по решение на наставника от тима от „Лаута".

"7 дни спорт": Ботев празнува при гаджето на Тодор Неделев

Играчите на Ботев (Пловдив) отпразнуваха с нощен тур победата 1:0 над Локомотив в градското дерби.

Часове след успеха тимът на Николай Костов се събра на вечеря в ресторант под тепетата. Футболистите на Ботев седнаха на тежка софра в гръцкия "Елеа", научи "7 дни спорт". След това "жълто-черните" продължиха да купонясват из чалга клубовете под тепетата.

Най-голямата група се изнесе в "Спирит", където хостеса е Златка Божкова, новата любов на Тодор Неделев. Асът на Ботев дори си качи снимка от купона с гаджето, на която написа "Моята любов".

Победителите ще получат по 1 000 лв. на калпак за силния пролетен старт. Бонусът, който възпитаниците на треньора Николай Костов ще приберат, е стандартният за победа в първенството. Неделев и компания няма да получат пачки отгоре за успеха над градския съперник, който ги превърна отново в господари на Пловдив.

Вчера героите проведоха възстановителна тренировка. Днес те ще имат почивен ден, а от вторник стартират подготовката си за гостуването на Пирин.

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия

Желю Станков:  За 15 години Стоилов направи от футбола - бизнес

Известният журналист с отговор към Тодор Батков и атаката му към треньора

Славист замени Илия Груев в националния отбор по футбол

Националният селекционер на България Илиан Илиев повика футболиста на “Славия” Иван Минчев за предстоящите мачове с Люксембург (12 октомври) и Северна Ирландия (15 октомври) от турнира Лига на нациите