3. Септември Симитли изпусна третия отбор на ЦСКА

Септември Симитли изпусна третия отбор на ЦСКА

Срещата завърши 2:2

Септември Симитли завърши наравно срещу отбора на ЦСКА в базата на Панчарево. Първото полувреме премина без много положения пред двете врати, далечен изстрел от отбора на ЦСКА срещна напречната греда. Красимир Великов изпробва далечен изстрел в 35 мин на мача , но топката профуча покрай десния страничен стълб на вратаря на домакините , така двата отбора се оттеглиха при резултат 0:0 на полувремето . Второто полувреме започна вихрено иза двата отбора след една от атаките на ЦСКА топката се озова в краката на футболист на ЦСКА който се обърна и шутира , като топката рикошира от футболист на Септември опитал се да блокира изстрела , така топката се озова неспасяема за Бусаров за 1:0 . Септември не се предадоха и влезлият като резерва Ивайло Иванов (Папен) отбеляза рядко красив гол в горния десен ъгъл , като не остави никакъв шанс на вратаря на домакините . Няколко минути по късно след атака от ляво и последвало центриране топката срещна ръката на защитник на домакините , съдията беше в идеална позиция и посочи безапелационно бялата точка , зад токата застана Тодор Траянов , които отново не сбърка , така Септемврийци постигнаха пълен обрат в мача 1:2 . В 87 мин след едно на глед безобидно центриране по десния фланг бе засечено с глава , като Бусаров опита да се намеси не не беше достатъчно топката се озова в мрежата за крайното 2:2 .
В следващия кръг Септември Симитли приема отбора на Пирин Благоевград II.
Томаш: Проблемът беше на терена! Върнахме се в първи клас!