3. Славия отнесе Ком-Миньор с 5:0

Славия отнесе Ком-Миньор с 5:0

Жуниор и Дани Пеев блестят за Славия

Славия постигна втора победа по време на зимната си подготовка.

Тимът на Вили Вуцов отнесе Ком-Миньор (Берковица) с 5:0 на стадиона в квартал „Овча Купел”.

През първата част „белите” не успяха да стигнат до гол във вратата на Ком-Миньор. В 39-та минута Петров бе изгонен с втори жълт картон, след като влезе в грубо в краката на Дениран Ортега, но треньорът на гостите от Берковица направи смяна и неговият тим продължи да играе с 11 човека.

През втората част играчите на Славия се развихриха и нанизаха 5 безответни попадения. В 49-та минута Жуниор откри резултата, а само пет минути по-късно Дреновички подаде добре към Даниел Пеев и той със силен шут вкара за 2:0. Славия направи класическа преднината си в 65-ата минута, когато Жуниор центрира в наказателното поле на Ком, където Петър Димитров с глава бе безпогрешен.

В 78-ата минута испанецът Дидак Гонсалес бе фаулиран в наказателното поле и главният съдия посочи бялата точка. Дюлгеров стреля от бялата точка, Драгомиров отрази неговия шут, но след това коженото кълбо се озова в мрежата му. Крайното 5:0 бе оформено в 84-ата минута, когато след асистенция на Гонсалес Яшар отблизо не сгреши.

Мачът изгледа президентът на Славия Венци Стефанов, както и почти сигурното ново попълнение на „белите” Александър Томаш.

Николай Киров определи групата на Спартак Вн за дебюта си

Новият старши треньор на Спартак Варна Николай Киров определи групата за своя дебют срещу Локомотив Пловдив

Треньорът на младежкия ЦСКА скочи на съдиите

Старши треньорът на отбора на ЦСКА, който участва в Младежката лига на УЕФА, Румен Трифонов похвали играчите си за представянето им в първия двубой с Генк от втория кръг на надпреварата

Синът на Любо Пенев в немилост в Локо Пд

Сред избраниците на новия старши треньор на "смърфовете" Христо Златински не попадна синът на Любослав Пенев - Николас

Български национали играли комар преди резила в Белфаст?

Нашите загубиха с 0:5 в Лигата на нациите

ЦСКА с два червени картона и драматична загуба в младежката Шампионска лига

ЦСКА дебютира в Младежката Лига на УЕФА с поражение, след като загуби от белгийския гранд Генк с 1:3