3. Стоичков: Не мога да бъда доволен, защото загубихме

Стоичков: Не мога да бъда доволен, защото загубихме

”За жалост последните три мача не намерихме правилния път и правилната посока”

Наставникът на Литекс Христо Стоичков бе разочарован от поражението на своя отбор в мача срещу Ботев (Пловдив). Ловешкият тим отстъпи срещу пловдивчани на стадион „Христо Ботев” с 0:1.

”Детинските грешки са налице. С децата да тръгнеш на баня знаеш какво става. Но това е правилният път, трябва да се трудим, да работим”, коментира Стоичков след края на двубоя.

”Не мога да бъда доволен, защото загубихме, но все пак даваме път на младите момчета, което мен ме радва”, продължи наставникът на Литекс.

”За жалост последните три мача не намерихме правилния път и правилната посока”, допълни Стоичков.

„Това е пътят, по който трябва да работим – повече дисциплина, повече отговорност и когато излезеш на терена, 90 минути да не спираш да играеш.

Грешки прави всеки, да се надяваме, че това, което сме го захванали, ще го свършим докрай. Не е срамно да загубиш, не е срамно да победиш, но трябва да има повече желание, хъс, борбеност, да не се отказваш в трудните моменти.

Добър мач, който за жалост загубихме. Човек се учи от грешките. Имахме нашите шансове да вкараме гол през първото полувреме, през второто имахме няколко добри атаки, но това е недостатъчно. Важно е старанието, искам да се стараят още повече”, коментира Стоичков на пресконференцията след края на двубоя.

”Това е пътят – пълни стадиони, хубав терен, страхотни условия за игра, но няма точки, което е по-жалостното”.