3. ЦСКА прегази Миньор с 6:0 в контрола (ВИДЕО)

ЦСКА прегази Миньор с 6:0 в контрола (ВИДЕО)

"Армейците" показаха много силна игра в първата си проверка по време на паузата

ЦСКА постигна солиден успех с 6:0 над Миньор Перник в контролна среща, изиграна днес.

Тибо Вион центрира от корнер в наказателното поле на Миньор Перник в 9-ата минута, след което Жеферсон стреля с глава, но неточно в аут.

Калоян Йосифов отправи удар от дистанция в 13-ата минута, но Димитър Евтимов спаси.

Осем минути по-късно Гарсез излезе на стрелкова позиция в наказателното поле, но Ивайло Иванов го притисна, а след това ударът му бе отразен от вратаря Никола Колев, който изби с крак в корнер.

Мено Кох получи жълт картон в 27-ата минута, след като спря откъсващ се футболист на Миньор, който получи пас през средата на защитата и имаше възможност да остане сам срещу Евтимов.

Две минути по-късно Тибо Вион центрира отдясно по земя, топката се разходи из вратарското поле без нито един играч да я докосне, стигна до Минков, който стреля в аут.

ЦСКА поведе с 1:0 в 33-ата минута, когато Гарсез подаде по земя към Бисмарк Чарлс на първа греда. Нападателят спря топката и я върна назад към непокрития Марселино Кареасо, а той с удар по земя я прати в долния ляв ъгъл на вратата на Никола Колев.

Тибо Вион центрира от корнер в наказателното поле на Миньор в 38-ата минута, след което Жеферсон стреля с глава, но в аут.

Три минути по-късно Бисмарк Чарлс стреля от фал от около 25 метра фронтално срещу вратата на Миньор Перник, но Никола Колев се намеси и боксира силния удар.

Началните минути на второто полувреме се играха изцяло в половината на Миньор, но ЦСКА не успя да отбележи второ попадение.

Миньор Перник организира добра атака в 59-ата минута, когато Стивън Кирил подаде топката към Мартин Иванов, който стреля, но над напречната греда в аут.

ЦСКА вкара втори гол в 62-ата минута, когато Тибо Вион подаде на Браян Морено, който преодоля защитник на Миньор и стреля по земя, топката мина под пложа на вратаря и влезна в далечния ъгъл за 2:0.

ЦСКА поведе с 3:0 в 66-ата минута. Триходова комбинация с по едно докосване изведе Маурисио Гарсез очи в очи с вратаря и въпреки рикошета, който се получи при удара на бразилеца, топката влезе за трети път във вратата на гостуващия отбор.

ЦСКА отбеляза четвърти гол във вратата на Миньор в 74-ата минута. Ивайло Иванов сбърка в опита да изнесе топката и Браян Морено му я отне на тъчлинията, след което подаде към Дюкенс Назон в наказателното поле на гостите, а той на празна врата вкара за 4:0.

Веднага след подновяването на играта пред Назон се откри нова възможност, но този път вратарят на Миньор отрази удара му.

Миньор организира добра атака в 80-ата минута, Стивън Кирилов стреля, но Евтимов успя да спаси с крак.

След центриране на Минков в наказателното поле на Миньор в 83-ата минута, Венцислав Василев в опита да избие топката я прати в собствената си врата в долния десен ъгъл.

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа