ЦСКА ще гони първа победа за сезона срещу хита Крумовград

"Червените" приемат новака от 21,15 часа

ЦСКА посреща сензацията Крумовград в двубой от втория кръг на efbet Лига. Абсолютните новаци в елита "хвърлиха бомбата" и победиха с 3:1 12-кратния шампион Лудогорец. Днешният мач на "Българска армия" е от 21,15 часа. Двубоят бе преместен с 15 минути заради горещото време, а рефер ще бъде Владимир Вълков.

"Червените" ще гонят задължителна победа, защото в първия кръг се издъниха в Пазарджик. Отборът на Саша Илич направи слаб мач и завърши 0:0 с Хебър.то

Крумовград пък ще опита да направи нова изненада на "Армията". Наставникът на тима Неманя Миланович се опитва да предпази играчите от еуфорията, като призна, че успехът е дошъл със сериозна доза късмет.

Добрата новина за ЦСКА е, че колумбиецът Данило Асприля ще бъде на линия за мачаа. Крилото пропусна мача с Хебър, тъй като все още не беше получил работна виза, но се очаква днес да запише първи минути с червената фланелка. Вероятно защитникът Браян Кордоба също ще направи своя официален дебют за ЦСКА. Всички други летни попълнения взеха участие срещу Хебър, но не успяха да допринесат за спечелването на трите точки.

Крумовград също се подсили с нов играч през седмицата и това е бразилецът Диего Рапозо. Гостите със сигурност излизат в ролята на аутсайдери на "Армията", но вече показаха, че не бива да бъдат подценявани.