3. ЦСКА загря за Берое с 4:0 над Вихрен (ВИДЕО+СНИМКИ)

ЦСКА загря за Берое с 4:0 над Вихрен (ВИДЕО+СНИМКИ)

Преслав Йорданов се отличи с два гола за 26-ата поредна победа във В група

ЦСКА победи Вихрен (Сандански) в среща от 26-ия кръг на Югозападната В група. Двубоят, който се проведе на стадион „Българска армия”, завърши при резултат 4:0. „Армейците” доминираха през цялото време и можеха да се поздравят с по-изразителен успех.

Голмайстори станаха Преслав Йорданов, който бе точен на два пъти, Станислав Маламов и капитанът Борис Галчев.

Следващият мач на отбора на Христо Янев е реванша с Берое от полуфиналите в турнира за Купата на България. „Червените” победиха в първия двубой в Стара Загора с 2:0.

Резултатът на „Армията” бе открит в  28-ата минута, когато вратарят на Вихрен Захари Димитров фаулира в наказателното поле Самир Аясси и съдията посочи бялата точка. Зад топката застана Преслав Йорданов, нападателят изпълни силно и не остави никакви шансове на стража.

В 36-ата минута отново Йорданов бе точен. Той засече с глава центриране на Борис Галчев.

Малко след почивката Преслав бе близо да оформи хеттрик. Той отправи удар с глава, но топката отскочи от напречната греда. Към него подаде Милен Кикарин.

В 71-ата минута Станислав Маламов направи преднината класическа. Капитанът Галчев му подаде, халфът овладя добре и с плътен удар се разписа.

Галчев също добави името си сред голмайсторите. В 83-ата минута опитният полузащитник отправи топовен изстрел от около 20 метра.

Натискът на домакините продължи до последния съдийски сигнал. Влезлият като резерва Костадин Хазуров разтресе напречната греда в 88-ата минута, след като засече центриране от ъглов.

Георги Иванов за Левски: Не мога да махам и слагам глоби

"Не мога да определя чак като позорна загубата в Северна Ирландия", каза президентът на БФС

Стара Загора ще приеме Европейските квалификации за юноши

БФС смени стадиона в Пазарджик

Джон Паскуа Ибарола се включи в обучението на треньори от УЕФА "А" лиценз - вратари

То се проведе в периода 21-23 октомври на базата на Национална спортна академия „Васил Левски“