3. Туфегджич и Кох все още са под въпрос за Черно море

Туфегджич и Кох все още са под въпрос за Черно море

Срещата е тази събота от 15:00ч

Защитникът Мено Кох и офанзивният футболист Лазар Туфегджич ще бъдат до последно под въпрос за ЦСКА за гостуването на Черно море тази събота от 15:00 часа на стадион „Тича“ в мача от 18-ия кръг на efbet Лига.

Двамата поучиха контузии при победата с 1:0 в гостуването на Локомотив Пловдив миналата седмица и напуснаха терена преждевременно. Нидерландският централен бранител се падна лошо и си удари главата в земята. Впоследствие от клуба разкриха, че той има мозъчно сътресение, но няма допълнителни усложнения. Туфегджич пък получи разтежение в задната част на бедрото.

Двамата не взеха участие при нулевото равенство срещу Локомотив София през уикенда, като те няма да тренират на пълни обороти във вторник и сряда, но е възможно от четвъртък да започната пълноценни тренировки и поне един от тях да попадне в групата за гостуването до морската ни столица.

След изтърпени наказания в състава на Саша Илич за мача с Черно море се завръщат Брадли Де Нойер и Дюкенс Назон.

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа