3. В Колумбия посочиха кой е главен герой в ЦСКА

В Колумбия посочиха кой е главен герой в ЦСКА

Вижте подробностите тук:

Медиите в Колумбия покриха със суперлативи атакуващия халф на ЦСКА - София Марселино Кареасо. Според тях той е главният герой на “Армията”, въпреки че е взел участие само в два мача на тима, а е бил титуляр в един от тях.
Твърдението на колумбийците обаче се уповава на железни факти. Кареасо е играл малко, но е свършил много работа за “червените”. Той изработи три гола при победата над Хебър, а онзи ден в Коматево беше спънат за дузпата, довела до успеха с 1:0 над Ботев (Пловдив).
“Втори мач за Марселино Кареасо в първенството на България и втора победа за ЦСКА. Халфът отново бе главният герой в триумфа на тима си като гост на Ботев. Кареасо започна на пейката и влезе в 63-ата минута при резултат 0:0. Седем минути по-късно Джеймс Ето’о го фаулира в наказателното поле, а Назон вкара от дузпа.
Кареасо има общо 117 минути на терена в двата си мача за ЦСКА, но в тях се превърна в акцент. В официалния си дебют срещу Хебър халфът даде две асистенции и съдейства за още един гол”, написаха в Колумбия.

ЦСКА форсира завръщането на Исека за Лудогорец

Нападателят все още лекува травма, но трябва да е готов за дербито с разградчани

Лудогорец приема ЦСКА 1948 с мисъл само за три точки

Разградчани ще искат да увеличат аванса си на върха

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа