3. Възраждане 2020 тръгна с победа в новото първенство

Възраждане 2020 тръгна с победа в новото първенство

Отборът на Саша Симонович разби Спортист 13 с 3:0

Отборът на Възраждане 2020 (родени 2009 година) потегли с категорична победа в новото първенство на Зоналния съвет на БФС в София. Отборът на Саша Симонович разби с 3:0 като гост Спортист 13 на стадион "Димитър Пенев" в Мировяне. Младите "възражданци" имаха пълно превъзходство по време на целия мач, но стигнаха до головете през второто полувреме.

Резултатът бе открит в 53-та минута от Павел Тодоров, който получи топката в наказателното поле, завъртя се и с левачката прати топката неспасяемо в мрежата на Спортист 13. 15 минути по-късно новото попълнение Марио Комсийски удвои резултата. Той получи пас по дяснот крило и с мощен удар по диагонала отбеляза първия си гол за Възраждане 2020. Малко по-късно завърналият се след контузия ас на тима Боби Владимиров оплете топката в левия горен ъгъл на вратата с мощен щут от границата на наказателното поле.

"Много съм доволен от старанието и раздаването на всички футболисти. Вървим в правилната посока, като най-важното е, че се развиваме успешно като клуб. През новия сезон ще участваме с 8 набора в официалните първенства на БФС, което е сериозно постижение. Пожелавам на всички отбори от нашия клуб успех в първенствата и много усмивки и радост за всички деца", заяви след победата в Мировяне Саша Симонович, който с екипа на Левски има гол във вратата на Ливърпул в мач за Купата на УЕФА.

Треньорът на Берое щастлив, че предпочел България пред Боливия

Треньорът на Берое Хосу Урибе се радва, че е избрал България пред Боливия „Трябваше да отида в чужбина да тренирам много по-рано“

Звезда на ЦСКА аут до Нова година?

Нападателят на ЦСКА Аарон Исека има разстежение на връзките след дербито с Левски

Валентин Илиев на дузпата

Наставникът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев бе заложен на дузпата след домакинската загуба от Арда с 1:2

Генчев иска двама защитници

Треньорът на Левски Станислав Генчев ще иска през зимата да бъдат привлечени поне двама защитници

Николай Киров определи групата на Спартак Вн за дебюта си

Новият старши треньор на Спартак Варна Николай Киров определи групата за своя дебют срещу Локомотив Пловдив

Треньорът на младежкия ЦСКА скочи на съдиите

Старши треньорът на отбора на ЦСКА, който участва в Младежката лига на УЕФА, Румен Трифонов похвали играчите си за представянето им в първия двубой с Генк от втория кръг на надпреварата

Синът на Любо Пенев в немилост в Локо Пд

Сред избраниците на новия старши треньор на "смърфовете" Христо Златински не попадна синът на Любослав Пенев - Николас

Български национали играли комар преди резила в Белфаст?

Нашите загубиха с 0:5 в Лигата на нациите

ЦСКА с два червени картона и драматична загуба в младежката Шампионска лига

ЦСКА дебютира в Младежката Лига на УЕФА с поражение, след като загуби от белгийския гранд Генк с 1:3