3. Велизар Попов: Една-две минути ни разделиха от победата над Славия

Велизар Попов: Една-две минути ни разделиха от победата над Славия

Старши треньорът на Черно море Велизар Попов заключи, че една-две минути са разделили отбора му от победата срещу Славия. „Белите” изравниха в последните секунди на двубоя на стадион „Тича” и взеха точката.

„Получи се доста оспорван мач. Изпъстрен с доста мъжка игра и влизания. Славия е един от най-добрите отбори в българското първенство и винаги е трудно да създадеш положения срещу него. Имахме много ситуации да направим 2:0 и да решим мача.Във футбола някой път губиш в последната минута, друг път побеждаваш. Иначе за мача смятам, че бяхме по-добрият отбор. Заслужавахме победата, но не успяхме. Разделиха ни една-две минути. В последните минути имахме също много добри положения и като не вкараш ще ти вкарат. Отново пропуските в завършващата фаза ни изиграха лоша шега. ова е слаба черта на всички български отбори. Продължаваме да работим, днес не успяхме да реализираме положенията, които имахме. Славия са добър отбор с много добър треньор и просто ни изравниха. Играха агресивно и взеха точка”, заяви треньорът с колоритна прическа.

„Няма какво да се разучаваме с Пирин. Познаваме си и отиваме да играем за победа”, каза още Велизар Попов, запитан за предстоящия мач с благоевградския отбор като гост.

Пожелал анонимност платил раздялата на Любослав Пенев с Локомотив (Пловдив)