3. Венци Стефанов: Изпаднахме в някаква необяснима за мен дупка

Венци Стефанов: Изпаднахме в някаква необяснима за мен дупка

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов остана изключително разочарован от домакинската загуба на неговия тим с 2:3 от състава на Пирин в първа среща от 24-ия кръг на „А” група, предаде репортер на Novsport.com. „Белите” загубиха мача в даденото от съдията продължение, когато Коцев удави в сълзи бялата част от София.

„Много ми е тежко да говоря, защото и положението много сериозно. Нямам обяснение какво се случва в Славия. Може би загубата е плод на невероятен малшанс. Контузии получиха трима основни футболисти и наши две индивидуални грешки решиха мача в тяхна полза. Ако отборът не показваше хубави игри, то треньорът щеше да е виновен, но не е така, Кузмановски не е виновен за нищо. Изпаднахме в някаква необяснима за мен дупка след страхотния двубой срещу ЦСКА. Вярвам на момчетата и съм убеден, че в следващата среща ще направят всичко възможно да вземат нещо и да излезем от тази необяснима за мен криза. Повтарям и потретвам - Славия не участва в уговорени мачове”, каза Венци Стефанов.

НА ЖИВО: Ботев (Пловдив) – Левски (СЪСТАВИ)

Гледайте дербито на „Колежа“ тук…

НА ЖИВО: ЦСКА - Септември (София) 0:1, Фурие шокира домакините

Звездното попълнение на "червените" Лиъм Купър се контузи

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача