3. ВРЕМЕ ЗА БИТКА: Черно море стъпва на "Армията"

ВРЕМЕ ЗА БИТКА: Черно море стъпва на "Армията"

Четвъртфиналът за Купата започва в 20,00

ЦСКА приема Черно море в най-интересния четвъртфинален двубой от турнира за Купата на България. Мачът на стадион "Българска армия" е от 20,00 часа, а рефер ще бъде Георги Димитров.

"Червените" гонят четвърти пореден финал за Купата, но "моряците" са амбицирани да ги спрат още на този етап от турнира. "Моряците" спечелиха едиствения си трофей през сезон 2014/2015 година, когато постигнаха изключителен обрат във финала срещу Левски. Оттогава варненци не са достигали дори до полуфиналната фаза на турнира.

Този сезон ЦСКА отстрани много трудно Гигант Съединение след изпълнение на дузпи, а след това и Септември София. "Моряците" пък стигнаха до тази фаза след победи срещу Литекс и Локомотив Пловдив.

Мача за "червените" пропуска Жеферсон, който изтърпява наказание заради натрупани картони. Под въпрос за срещата е Иван Турицов, който наскоро поднови пълноценни тренировки след травмата си в коляното.

Черно море не може да разчита на контузените Николай Златев, Ангел Ангелов и Едгар Пашеко, както и на Матеус Машадо, чиито документи все още не са готови. Добрата новина за Илиан Илиев е включването на бразилеца Мишаел Алвес, който попадна за първи път в групата на варненци. Васил Панайотов се завръща след изтърпяно наказание.
Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)