3. Юношите на България сгазиха Черна гора

Юношите на България сгазиха Черна гора

Нападател на Левски даде тон за 6:0 в Бояна

Юношите на България до 15 години постигнаха впечатляваща победа с 6:0 срещу връстниците си от Черна гора в контролна среща в Бояна. Своеобразният реванш дойде само два дни след драматичното 3:3.

Нападателят на Левски Габриел Йорданов откри резултата в средата на първата част, след като засече центриране на Ернан Ангелов от ъглов удар. Пет минути по-късно Николай Попов удвои преднината на "лъвовете", а минута преди почивката Васил Иванов направи 3:0.

Втората часст започна по идетничен начин с опасни атаки към вратата на Черна гора. В първите минути след почивката Даниел Чаушев проби от дясно, стреля, топката се отклони минимално от крак на бранител и описа парабола, за да се оплете в мрежата на гостите.

В заключителните минути резултатът стана още по-впечатляващ. Първо Петър Байраков се възползва от грешка в отбраната на "червените" и успя да открадне топката, след което и да се разпише. Крайното 6:0 оформи Даниел Димов, който от близо засече центриране от ляво три минути по-късно.

България: Александър Панайотов (41 – Дамян Дамянов), Димитър Кунев (47 – Тодор Илиев), Ернан Ангелов (47 – Дариус Дуролари), Габриел Йорданов (47 – Петър Байраков), Николай Попов (41 – Преслав Стойков), Даниел Чаушев (47 – Джем Андонов), Мартин Ковачев , Васил Иванов (51 – Росен Кръстев), Андрей Нешев (51 – Даниел Димов), Виктор Добрев (41 – Деан Несторов)

НА ЖИВО: ЦСКА - Септември (София) 0:0

Проследете мача на живо с картина при нас

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача