3. Юношите на „Черноморец” направиха реми с ЦСКА в София

Юношите на „Черноморец” направиха реми с ЦСКА в София

„Черноморец-Бургас” направи реми 1:1 при гостуването си на ЦСКА в 24-тия кръг от първенството на елитната „А” юношеска група

„Черноморец-Бургас” направи реми 1:1 при гостуването си на ЦСКА  в 24-тия кръг от първенството  на елитната „А” юношеска  група. И двата гола паднаха през първото полувреме. Милен Гамаков изведе младите „акули” напред с плътен удар от 25 метра, а домакините изравниха. След почивката черноморци доминираха, но пропуските ги лишиха от трите точки.

С 48 точки възпитаниците на треньора Антон Спасов заемат 3-о място във временното класиране. Начело е „Литекс” с 50 точки, пред „Левски”- 49. След бургаските юноши в таблицата следват „Чавдар” /Етр/ с 47 точки, „Ботев-2002” /Пд/- 43, „Сливен”- 41 т. и др.

В следващия, 25-и кръг на първенството  „Черноморец - Бургас” приема „Чавдар” в дерби на 1 май /събота/ от 10,30 ч.