3. Загорчич: Помогна ни късметлийски гол, но бихме заслужено

Загорчич: Помогна ни късметлийски гол, но бихме заслужено

Вижте мнението на треньора на Славия

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич остана доволен от победата с 1:0 над Берое, но не и генерално от спечелените точки до момента.

"Желанието беше решаващо. Вкарахме късметлийски гол в края на първото полувреме. Гледаме към следващия противник. Ще си починем три дни и започваме да се подготвяме за Ботев Пловдив.

Доволен съм от момчетата. Беше по-лесно след гола. Второто полувреме се отвори пространство и по този начин спечелихме мача. Всички грешим. Ако използваме грешките, които правят противниците, е хубаво. Спечелихме заслужено".

Николай Киров определи групата на Спартак Вн за дебюта си

Новият старши треньор на Спартак Варна Николай Киров определи групата за своя дебют срещу Локомотив Пловдив

Треньорът на младежкия ЦСКА скочи на съдиите

Старши треньорът на отбора на ЦСКА, който участва в Младежката лига на УЕФА, Румен Трифонов похвали играчите си за представянето им в първия двубой с Генк от втория кръг на надпреварата

Синът на Любо Пенев в немилост в Локо Пд

Сред избраниците на новия старши треньор на "смърфовете" Христо Златински не попадна синът на Любослав Пенев - Николас

Български национали играли комар преди резила в Белфаст?

Нашите загубиха с 0:5 в Лигата на нациите

ЦСКА с два червени картона и драматична загуба в младежката Шампионска лига

ЦСКА дебютира в Младежката Лига на УЕФА с поражение, след като загуби от белгийския гранд Генк с 1:3