3. Защитник на ЦСКА 1948 аут за Левски заради глупост

Защитник на ЦСКА 1948 аут за Левски заради глупост

Любопитна ситуация се разигра по време на мача между отборите на ЦСКА 1948 и Локомотив (София).

"Червените" се класираха на финал за Купата на България след равенство 2:2 и победа с 3:2 в първия двубой.

Двете попадения за ЦСКА 1948 отбеляза Ивайло Чочев, като вторият гол падна в продълженията.

В 115-ата минута Чочев влезе в борба за топката с Матеус Дуарте и главният съдия Георги Кабаков отсъди нарушение в полза на Локомотив.

Голмайсторът на "червените" реагира остро към страничния съдия, който сигнализира за нарушение, и получи жълт картон.

Любопитното в случая е, че и Ангел Лясков, който по това време загряваше, скочи на рефера и получи официално предупреждение.

Освен това картонът е пети за защитника, което означава, че ще бъде наказан за мача с Левски от първия кръг на плейофите в efbet Лига.

Крумовград преподписа със защитник до 2027-ма

Лукас Сантана парафира нов контракт с клуба, тъй като досегашният изтичаше догодина

Димитър Палазов: Червеният картон беше повратният момент

"Засега обстановката е нормална. Все още всичко е наред", заяви той

Йовичевич: Със сигурност ще бъде тежък мач

"В 90 минути всичко е възможно", заяви треньорът на Лудогорец

Киров: Не съм се колебал за Спартак Варна

Специалистът започна с победа ръководството си на "соколите"

България U15 загуби от Исландия в последния мач от турнира на УЕФА в Бояна (ВИДЕО)

"Лъвчетата" ни отстъпиха с 0:2

Янаки Милев на четвъртфинал в Италия

Националът на България за Купа "Дейвис" победи Федерико Агилар (Уругвай) с 6:3, 6:4 за час и 44 минути

Спартак Вн матира Локо Пловдив с късен гол и влезе в топ 4 (ВИДЕО)