2. Бойни спортове
  3. Бокс: Кристиян Стефанов се класира трети на Купа "България"

Бокс: Кристиян Стефанов се класира трети на Купа "България"

Въпреки кризата, в която се намира местният клуб и спорта като цяло, АСК Сливен успя да излъчи медалист

Сливналията Кристиян Стефанов се класира трети на Купа “България” по бокс, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Въпреки кризата, в която се намира местният клуб и спорта като цяло, АСК Сливен успя да излъчи медалист. На надпреварата в Плевен, която е и първи кръг от Държавното първенство за мъже, Стефанов се пребори за отличието в категория до 91 килограма.

Вторият сливенски боксьор, участвал в проявата - Антон Стефанов, се класира пети при 69-килограмовите боксьори.

В първенството участваха 111 състезатели от 36 клуба в страната.

В отборното класиране първото място зае тимът на Левски с 38 точки, следвани от НСА 27, Спартак Пл, ЦСКА 22, Сторм 17, Мизия Пл 17.