2. Бойни спортове
  3. Избраха Александър Петров за спортист на Варна за октомври

Избраха Александър Петров за спортист на Варна за октомври

Той е състезател на „Боил” с главен треньор Красимир Кирилов

Европейският шампион по кикбокс за професионалисти и световен за аматьори Александър Петров е Спортист на Варна за месец октомври`2017. Той е състезател на СК „Боил” с главен треньор Красимир Кирилов.

Щангистът Христо Христов спечели приза за №1 на варненското спортно училище „Георги Бенковски“ за октомври.

На държавното първенство за ученици Христо спечели три златни медала – в изхвърлянето, изтласкването и в двубоя, а също така стана и 4-ти на европейското първенство за юноши до 20 години в Албания. Негов личен треньор в ТК „Титан” е Живко Николов.

Ансамбълът по художествена гимнастика на „ЧАР-ДКС” е отбор на месеца след сребърния медал при жените в държавното. Главен треньор е Филипа Филипова.