2. Бойни спортове
  3. СК Еврохолд спечели 9 златни медала на турнира в Елена

СК Еврохолд спечели 9 златни медала на турнира в Елена

На 20-и септември се проведе третият Национален турнир по джудо за момичета и момчета, юноши и девойки младша възраст в град Елена, съобщиха от организаторите.

На 20-и септември се проведе третият Национален турнир по джудо за момичета и момчета, юноши и девойки младша възраст в град Елена, съобщиха от организаторите. Участие взеха 14 отбори от страната: „Чавдар”-Троян, „Левски”-София, „АСК”-Сливен, „Арена-Спорт”-Пловдив, „Джудо Лаф”-София, „Раковски”-Севлиево, „Кентавър”-Дряново, „РЮ”-Габрово, Джудоспорт-Свищов, „Ипон-87”-Елена, „Недьо Ранчев”-Стара Загора, „Еврохолд”-Сливен, „Планинец”-Априлци, „Хаджи Димитър”-Сливен.

На първо място в отборното класиране се нареди отборът на СК"Еврохолд"-Сливен, а след него останаха тимовете на "Чавдар"-Троян и "Кентавар"-Дряново.

Класиране по категории при 1997,1998,,1999 год:

Златни медали: Александър Иванов (кат. 27 кг.), Божидар Темелков (кат. 34 кг.), Иван Стефанов (кат. 38 кг.), Виделина Василева (кат. 32кг.), Илина Стоянова (кат. 40 кг.), Бетина Темелкова (кат. 44 кг.), Камелия Георгиева (кат. 48 кг.).

Сребърни медали: Деян Василев (кат. 30 кг.), Атанас Господинов (кат. 46 кг.), Веселина Николова (кат. 36 кг.), Полин Балева (кат. 48 кг.).

Бронзови медали: Калоян Раднев (кат. 42 кг.).

При младша възраст класирането е следното :Първо място: Мидия Ахмед (кат. 48 кг.),Стилияна Господинова (кат 63 кг.); Второ място за Вангел Толев (кат. 66 кг.); Трето място за Хакан Караниев (кат. 66 кг.).

Сливенският отбор "Еврохолд", с треньори Стоян Димитров и Фюсюн Йоская, достойно представи града под сините камъни, като събра 63 точки и спечели 9 златни ,5 сребърни и 2 бронзови медала.