2. Черно Море
  3. Ботев загуби от Черно море при U21

Ботев загуби от Черно море при U21

Двубоят се игра на стадиона в квартал "Аспарухово" в морската ни столица

Младежката формация на Ботев до 21 години записа първа загуба от началото на сезона. В мач от третия кръг "канарчетата" загубиха с 0:2 от Черно море. Двубоят се игра на стадиона в квартал "Аспарухово" в морската ни столица.

Домакините реализираха двете си попадения в края на двете полувремена. В 44-ата минута Бекир Расим откри от свободен удар, а в 95-ата минута играч на домакините бе най-съобразителен след разбъркване и фиксира крайния резултат

"Жълто-черните" изиграха слабо първо полувреме, но след почивката показаха далеч по-добра игра и създадоха няколко добри положения, които бяха пропиляни.

Състави

Ботев: Росен Андонов, Милен Гамаков, Радослав Терзиев, Боримир Карамфилов, Християн Казаков (80' Гери Димитров), Валентин Томов, Серкан Юсеин, Емил Камберов (70' Виктор Пенчев), Наско Милев (70' Рангел Игнатов) Лъчезар Ангелов.

Черно море: Християн Христов, Живко Петков, Димо Атанасов, Бекир Расим, Ал. Попов, Мартин Костадинов, Ал. Йовчев, Георги Гушлев, Ангел Стоянов, Даниел Димитров, Кристиян Пешков (Н. Минков, Е. Илиев, Карен Мадоян).

НА "ТИЧА": Много битка и драма - 0:0 (ВИДЕО)