2. Черно Море
  3. Черно море и Пирин (ГД) завършиха 1:1 в контрола

Черно море и Пирин (ГД) завършиха 1:1 в контрола

Божилов изведе "моряците" напред в резултата, а изравнителното попадение бе дело на Веселин Марчев

Черно море и Пирин (Гоце Делчев) не успяха да се победят в контрола. Двата отбора завършиха наравно 1:1. "Моряците" поведоха още в петата минута след грешка на вратаря на Пирин. Голмайстор за тима на Георги Иванов бе георги Божилов. В 84-ата минута обаче бившият футболист на Черно море Веселин Марчев оформи крайното 1:1.

Още в петата минута вратарят на Пирин допусна грешка, която Божилов наказа. Нападателят технично прехвърли стража на отбора от Гоце Делчев и отбеляза за 1:0. До края на полувремето варненци имаха още една възможност за попадение, но ударът на Паланков бе спасен от вратаря Юсеф.

Втората част започна отново с по-добра игра на Черно море, но пропуски направиха Илиев и Атанас Петров. Шест минути преди края обаче резултатът бе изравнен. Бившият футболист на Черно море Веселин Марчев наказа варненци и оформи крайното 1:1.

Състави:

Черно море: 1. Емил Михайлов, 23. Кристофър Матютю, 15. Александър Александров, 18. Кирил Котев, 19. Стефан Станчев, 77. Тодор Паланков, 21. Георги Илиев /к/, 14. Георги Божилов, 24. Иван Коконов, 11. Симеон Райков, 7. Бекир Расим
Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата