2. Черно Море
  3. Черно море удави "акулите" при 19-годишните

Черно море удави "акулите" при 19-годишните

Георги Радев вкара победния гол в 28-ата минута

В присъствието на помощник-треньорите на мъжкия тим на “Черно море” Ивайло Петров, Емануил Луканов и Стоян Ставрев, 19-годишните юноши на варненския тим победиха с 1:0 на стадиона под Аспаруховия мост бургаския Черноморец. Дербито бе от 18-ия кръг на Елитната ни футболна група до 19 г. и след успеха варненци са твърдо 3-ти и могат да мислят да атакуват по-челна позиция, съобщават от Черно море.

Националът Георги Радев вкара в 28-ата минута и донесе успеха за “Морето”. Голът падна след като младокът засече удар с глава от корнер при меле в наказателното поле на “акулите”.

Мачът бе наблюдаван от наставника на мъжкия тим на Черноморец Димитър Димитров – Херо. През първото полувреме на 4 пъти гостите можеха да получат попадение в своята врата, но добре изработените статични положения бяха пропиляни от “моряците”.

След почивката превесът на домакините се запази, но гол не падна. Треньорът Тодор Каменов проведе тактически смени, за да запази резултата. Той похвали националът и капитан на тима Бекир Расим, който с измръзнали пръсти изкара 2/3 от срещата и показа характер на голям футболист.

Черно море `19: Атанас Найденов, Костадин Иванов, Георги Радев, Слави Сталев, Александър Милев, Петко Цанков, Станислав Николов, Никола Найденов, Мустафа Мустафа (88 – Георги Атанасов), Бекир Расим (76 – Стелиян Евтимов), Атанас Петров (86 – Веселин Кицовски).

Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата