2. Черно Море
  3. Юношите на Черно море и ЦСКА с нулево реми помежду им

Юношите на Черно море и ЦСКА с нулево реми помежду им

В дербито на 22-ият кръг в Елитната ни юношеска група до 17 години Черно море и ЦСКА завършиха 0:0 в здрав и динамичен двубой, предадоха от пресслужбата на варненци.

В дербито на 22-ият кръг в Елитната ни юношеска група до 17 години Черно море и ЦСКА завършиха 0:0 в здрав и динамичен двубой, предадоха от пресслужбата на варненци. Пред около стотина зрители на спортен комплекс "Черно море", намиращ се под Аспаруховия мост, двата отбора изиграха един от най-стойностните мачове през този сезон.

Още в 12-ата минута плеймейкъра на варненци Бекир Расим нацели гредата след изстрел от свободен удар. След почивката стана още по-интересно, като армейците вече по-сериозно погледнаха към вратата на резервата Тодоров, заменил национала Георги Китанов. В 56-ата мин младите моряци бяха близко до гола, но бомбеният шут на Найденов отново уцели гредата. Малко по-късно след асистенция на Расим Илиев остана сам срещу стража на червените, но стреля в тялото му. В последната минута Радев пропусна да донесе победата за домакините след като при поредното разбъркване в полето на гостите от няколко метра стреля над вратата.

Наставникът на Черно мореТодор Каменов остана доволен от играта, но не и от резултата и изрази съжалението си че възпитаниците му са пропуснали възможността да излязат еднолично начело в класирането.

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)