2. Черно Море
  3. Юношите на Черноморец подчиниха Черно море и се класираха на четвъртфинал за купата

Втора юношеска формация на Черноморец-Бургас продължава напред в турнира за купата на БФС. Старшата възраст на „акулите“ от набор 1996 победиха като гост с 2:0 връстниците си от Черно море

Втора юношеска формация на Черноморец-Бургас продължава напред в турнира за купата на БФС. Старшата възраст на „акулите“  от набор 1996 победиха като гост с 2:0 връстниците си от Черно море. Възпитаниците на треньора Николай Кръстев излязоха пределно мотивирани и с по един гол в двете полувремена пречупиха своя съперник. Попаденията паднаха в 20-та и 70-та минута, като техни автори станаха съответно Димо Димов и Тодор Бачев.

След този успех „акулите“  се присъединяват към другата  формация на клуба от набор 1998, като и двата отбора са в очакване на жребия за четвъртфиналните срещи от турнира.

Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата