2. Черноморец (Бс)
  3. Децата на „Черноморец-Бургас” елиминираха „Локомотив” /Сф/ в турнира за купата на БФС

Децата на „Черноморец-Бургас” от набор-96 /треньор: Владо Вълчев/ елиминираха връстниците си от „Локомотив” /Сф/ за купата на БФС след класическа победа с 3:0 на 1/8-финалите от турнира. Мачът се състоя на помощен терен на стадион „Черноморец”. По регламент се играе в една среща на директно отстраняване.

Децата на „Черноморец-Бургас”  елиминираха „Локомотив” /Сф/ в турнира за купата на БФС

Децата  на „Черноморец-Бургас” от набор-96 /треньор: Владо Вълчев/ елиминираха  връстниците си от „Локомотив” /Сф/ за купата на БФС след класическа победа с 3:0 на 1/8-финалите от турнира. Мачът се състоя на помощен терен на стадион „Черноморец”. По регламент се играе в една среща на директно отстраняване.

В началото действията и на двата отбора бяха сковани, но към средата на първото полувреме домакините очертаха превес и в 30-ата минута поведоха след автогол на вратаря на малките „железничари” Едуар Мечикян. След почивката малките „акули” наложиха пълно превъзходство. Със силна игра в средата на терена се отличи капитанът Димитър Мавров. Той вкара два гола само за две минути /51-ва и 52-ра/ и краят дойде при 3:0.

На 10 и 11 октомври /събота и неделя/ в 1/8-финали от същия турнир юношите младша и  юношите старша възраст на „Черноморец-Бургас” гостуват съответно на „Черно море” и на „Славия”.

Жребият за 1/4-финалите за купата на БФС ще се тегли на 5 ноември, а мачовете в трите възрастови групи са на 10, 11 и 12 ноември.

Илия Груев: Лудогорец е това, което трябваше да бъде Черноморец