2. Черноморец (Бс)
  3. Локо (Сф) препарира Черноморец с фамозна задна ножица на Ранджелович (ВИДЕО+СНИМКИ)

Две страхотни попадение на "Лазур" при успеха на Локомотив с 2:1 срещу изпадналите бургазлии

Локомотив (Сф) победи с 2:1 вече изпадналия Черноморец на „Лазур” в предпоследния 39-и кръг на А група.

„Железничарите” започнаха мача по-добре, но Генов направи два пропуска, а Траян Траянов се контузи в тима на домакините и беше заменен принудително в средата на първата част.

Локомотив поведе 10 минути преди почивката, когато Димитър Илиев получи сам отдясно след контраатака и се разписа за 1:0.

Само две минути по-късно Милчо Ангелов заби много красив изравнителен гол с прехвърлящ удар и изравни – 1:1.

Оказа се обаче, че това не е най-красивият гол в мача. Локомотив стигна до победата в 57-ата минута с може би най-атрактивното попадение за целия сезона в А група.

Маркиньос центрира и централният защитник Марко Ранджелович направи ефектна задна ножица, след която вратарят Живкович остана като препариран за 2:1. Ударът беше наистина много красив.

„Акулите” нямаха късмет да изравнят 4 минути преди края, когато Милен Василев удари напречната греда от пряк свободен удар.

Локо (Сф) вече има 57 точки на второ място във втората седмица, а Черноморец остава 4-и с 44.

Черноморец - Локомотив София 1:2
0:1 35' Д. Илиев
1:1 37' Ангелов
1:2 57' Ранджелович

Черноморец: Живкович – Тр. Траянов, Дамчевски, В. Траянов (к), Филипов, Дрянов, Гамаков, М. Василев, Манзоро, Бекое, Ангелов
Треньор: Димитър Димитров

Локомотив София: Митрев - Хаджиев, Разнджелович, Гаров, Елтон, Том, Гаджев, Иванов, Маркиньос (к), Д. Илиев, Генов
Треньор: Димитър Васев